1453 Osmanlı, Türkiye'nin en hızlı büyüyen franchise zincirlerinden biridir. Geleneksellik ve modernizmin birleştiği, misafirlerinin günün her saatini keyifle geçirebileceği kalite ve lezzetin buluştuğu menü ve aktivite seçenekleri ile 21 yurt içi ve 1 yurt dışı olmak üzere toplamda 22 şube ile hizmet vermektedir.

Vapurlarda hizmet vermeye başlayıp büfecilik alanında hızla büyüyen franchise zinciridir. Kendi markası altında sunduğu atıştırmalıkları ve taze soğuk / sıcak içecek servisi ile 22 şubede hizmet vermekte ve faaliyet alanını genişletmeye devam etmektedir.

2020 yılında kurulan GoPrise, kurulduğu günden bu yana 7.2 milyon km ve 35.000mutlu müşteri geçmişiyle kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmıştır. Müşteri mutluluğunu ön planda tutan, kaliteli hizmet ve rekabetçi fiyatlarla sektörde yer edinen GoPrise 100 adetlik donanımlı araç filosuyla hizmet vermeye devam ediyor.

Econ Medya olarak, video içerik üretimi ve tüketiminin hızla artmasıyla markalarında pazarlama faaliyetlerinde önemli bir yer edinen; kitleler üzerinde en etkili iletişim aracı olan video içeriklerin üretimi konusunda kreatif çözümler sunuyoruz. Markanızın sosyal medya içerikleri, tanıtım filmi, kurum içi iletişim videoları, reklam filmi, prodüksiyon hizmetleri, drone çekimi gibi ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veriyoruz.

2018 yılından bu yana müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz iş süreçleri bizleri sürekli gelişme konusunda motive etmektedir. Temizlik, gıda ve tekstil olmak üzere üç ana kolda yürüttüğümüz tedarik ve dağıtım faaliyetlerimizde kurumsal firmanızın iş süreçlerini destekliyoruz.

Aslan Ayaz Filo, 2020 yılında "Daima yüksek müşteri memnuniyeti yaratma" misyonu ile Günlük Araç Kiralama ve Kurumsal Araç Kiralama sektörüne adım atmıştır. Araç filosunda yer alan Premium, %100 elektrikli, VIP minibüs, SUV, C ve B segment araçları ile farklılaşan; müşteri odaklı hizmet anlayışı ile keyifli sürüşler vadedenAslan Ayaz Filo, müşteri ihtiyaçlarına en doğru çözümü üretmeye devam ediyor.

2016 yılında kurulan Karen Bilişim, yurt içi ve yurt dışında bulunan destek yazılım ekibi ile çalışmalarını sürdürmekte ve yeni teknolojileri günümüz ile entegre ederek müşterilerin iş potansiyellerini güçlendirmektedir.

Pazarda güçlü bir konuma sahip olan markamız; temizlik kimyasalı üretimi, zemin temizleme makine satışı, zemin temizleme makine kiralama, zemin temizleme makinesi yedek parça ve zemin temizleme makineleri için sunduğu teknik destek hizmeti ile kaliteli, çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşımı ile büyümesini sürdürmektedir.

Sektöründe lider markaların farklı özelliklerdeki temizlik makineleri ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralama hizmeti sunmaktadır.

Dijital çağın karmaşık yapısı, hızlı biçimde insanları etkileme gücü ve kolaylıkla ulaşabilme imkanı; sosyal medyayı da bir pazar haline getirdi. İşte biz bu karmaşıklığın içinde, yalın içerikler üreterek, etkili çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Güneyin Lezzetleri bünyesinde bulunan restaurant ve kafelerimizde zengin menülerimizi günün her saatinde misafirlerimize sunmaktayız.

Yarım asırlık köklü bir geçmişe sahip olan Göksel Tantuni, Mersin’deki 12 şubesinden Ülke'nin bir çok yerine şube açarak eşsiz tantuni lezzetini yaymaya başlamıştır.